Vyberte si vůz

Vyberte si vůz

Vyberte si vůz

O SPOLEČNOSTI

ŠIROKÁ NABÍDKA PRODUKTŮ A DOPROVODNÝCH SLUŽEB

Hlavním předmětem činnosti společnosti je finanční, zpětný a operativní leasing.
Poskytované služby zahrnují dvě základní oblasti:

  • Leasing dopravní techniky - osobních, užitkových a nákladních automobilů
  • Leasing strojů a zařízení

Nabídka naší společnosti je určena nejen pro fyzické a právnické osoby, ale i pro soukromé osoby. Standardní službou je návrh financování a doporučení pro výběr prodejce předmětu leasingu (se zohledněním maximálních výhod pro nájemce). Samozřejmostí je nabídka pevných leasingových splátek. Obvyklá doba trvání leasingové smlouvy - 36 a 48 měsíců - je doplněna o nabídku cese (postoupení leasingové smlouvy jinému nájemci). Tato služba je určena pro nájemce finančního leasingu, kteří již nemohou nebo nechtějí pokračovat po určité době v započatém smluvním vztahu s leasingovou společností.

DLS zabezpečuje také zálohové financování dodávek, poradenství v oblasti financování, daní a účetních operací souvisejících s leasingem. Zároveň pomáhá svým klientům při vyjednávání obchodních podmínek s dodavatelem.

Ve spolupráci s řadou renomovaných pojišťovacích ústavů DLS doporučuje nebo zajišťuje (podle toho, co je pro klienta výhodnější) kompletní pojištění majetku i provozu motorových vozidel.

OCENĚNÍ OD KLIENTŮ:

O pozici společnosti Eurozeo s.r.o., svědčí i řada jejich spokojených klientů. Naši klienti nejvíce oceňují rychlost, spolehlivost, důvěryhodnost, individuální přístup ke klientům, serióznost a solventnost.

Akční nabídka

Další atomobily »

Novinky

S navigací TomTom Go 910 vícekrát nezabloudíte (29.10.2007) USB kabel s dokovací stanicí pro připojení k počítači, kompletní podrobná mapa západní i východní Evropy, USA a Kanady, hlasová navigace v češtině. Více informací »

Více novinek »