Vyberte si vůz

Vyberte si vůz

Vyberte si vůz

EUROZEO - 10 důvodů, proč si pořídit vozidlo od nás

GARANTOVANÁ KVALITA

Eurozeo s.r.o. (dceřiná společnost DLS Leasing s.r.o.) vlastní všechna kvalitní vozidla, která na základě velkoodběratelských smluv nakoupila pro své klienty (většinou renomované společnosti s nadnárodním kapitálem). Po celou dobu 6-18 měsíčního operativního leasingu je servisovala a případně opravovala v autorizovaných servisech a po ukončení leasingu je nabízí k prodeji. 

BEZKONKURENČNÍ CENY

Vzhledem ke kvalitě vozidel Vám zaručujeme nejnižší možné ceny.

100% ZÁRUKA NA PŮVOD VOZIDLA

Vozidla, která nabízíme k prodeji, nejsou zatížena žádnými finančními závazky (např. zástavní právo, leasing, půjčka, atd). Jsme 1. vlastníkem všech nabízených vozidel. Většina vozidel nebyla havarována a všechna vozidla mají servisní knížku a servisní historii.

PŘEDPRODEJNÍ KONTROLA TECHNICKÝCH PARAMETRŮ

Vyškolený personál autorizovaných dealerů provádí speciální předprodejní kontrolu a přípravu na prodej u každého vozidla.

TESTOVACÍ JÍZDA A KONTROLA VOZU VAŠÍM AUTOMECHANIKEM

Uvědomujeme si závažnost rozhodnutí o koupi automobilu, a proto svým zákazníkům dopřáváme dostatek času, aby si vše náležitě vyzkoušeli a promysleli. Zákazník nejen že může vyzkoušet vůz na testovací jízdě, ale také si může automobil po technické stránce zkontrolovat s pomocí vlastního automechanika.

LEASING

Nabízíme Vám komfortní a komplexní služby: prodej za hotové, na fakturu i na finanční nebo operativní leasing.

OCHOTNÝ PERSONÁL

Naši technici Vám dle vašich potřeb poradí, jak postupovat a na co se při koupi vozu soustředit.

JASNÉ A SROZUMITELNÉ SMLUVNÍ PODMÍNKY

Smlouvy jsou jednoduché a srozumitelné, s jasnými nákupními a prodejními podmínkami a jsou v souladu s právními normami ČR. Možnost prostudování smlouvy je časově neomezená. Veškeré formality za vás vyřídíme zdarma a rychle.

REZERVACE VOZIDLA ZDARMA

Vozidlo, které jste si vybrali z naší aktuální nabídky, vám zdarma a nezávazně zarezervujeme na základě telefonátu nebo e-mailu.

Akční nabídka

Další atomobily »

Novinky

S navigací TomTom Go 910 vícekrát nezabloudíte (29.10.2007) USB kabel s dokovací stanicí pro připojení k počítači, kompletní podrobná mapa západní i východní Evropy, USA a Kanady, hlasová navigace v češtině. Více informací »

Více novinek »